ארונות לילדים

תוכן עניינים

הילד צריך ארון חדש? באמצעות צוות המומחים של חברת בול עץ תוכלו להתאים לו את הארון המושלם, בהתאמה אישית לצרכים כמו גם לתקציב. מעוניינים לקבל פרטים נוספים? כל הפרטים במאמר הבא.

ארונות לילדים – כיצד נבחר?

בחירה של ארונות לילדים היא ללא ספק בחירה לא פשוטה, וזאת לאור העובדה כי הארון אותו אנו בוחרים לילדים חייב להיות מותאם, גדול ובעל כמה שיותר מקומות אחסון, כך שההשקעה הכספית תהיה משתלמת. כיום, ענף הארונות ובפרט לילדים שינה את פניו באופן מוחלט, וזאת לאור תכנון מדויק אשר נעשה כיום ונועד להתאים את הארון לצרכים כמו גם לגודל החלל, נדבך משמעותי ביותר בכל הקשור לארונות. ע"פ המומחים של חברת בול עץ, חברת הרהיטים המובילה בישראל, באמצעות מספר טיפים קלים ופשוטים תוכלו להגיע להחלטה הטובה ביותר בעבורכם, ולהלן הפרטים:

ארונית לחדר

  • אחסון פרקטי – הארון אותו אתם רוכשים חייב מתכונן בצורה פרקטית ככל האפשר, כאשר בתוך הארון חשוב מאוד שיהיו מדפים לתלייה, מדפים בהם ניתן להניח את הבגדים כמו גם אפשרות למגירות רבות ככל האפשר, כך שהארון שלכם יהיה מאורגן ככל האפשר, כמו גם יהיה ניתן להתאמה לאחר שהילד מתבגר באמצעות הכנסה של מגירות נוספות או הוצאתן, בהתאם לגדילתו של הילד והצרכים המשתנים שלו ושל בני המשפחה.
  • נגישות – חשוב שהארון אותו אתם בוחרים יהיה נגיש וקל מאוד לפתיחה, כאשר כיום הארונות המובילים בעבור ילדים הם ארונות בעלי דלתות הזזה אשר להם טריקה שקטה. באמצעות ארונות הזזה תוכלו לחסוך לא מעט מקום בחדר, כמו גם לשמור על הידיים של הילדים, וזאת משום שיש כיום אמצעי בטיחות אשר מאפשרים לפתוח ולסגור את הארון מבלי חשש לטריקה על האצבעות.
  • חומרים ידידותיים לסביבה – בדקו כי הארון אותם אתם רוכשים נעשה מחומרים ידידותיים, וזאת לאור העובדה כי במידה ומדובר בארון אשר נצבע באמצעות צבעים סיננתים, עלולים להישלח לאוויר רעלים מסוכנים ביותר לבריאות הילד. על כן, הקפידו להשתמש רק בחומרים טבעיים, כאשר ההמלצה הגורפת היא שימוש בארון מעץ מלא.
  • עיצוב קלאסי – מומלץ לרכוש ארון בעל עיצוב קלאסי אשר יתאים לחדר הילד, גם כאשר יהיה מבוגר. הורים רבים מעוניינים לעצב את הארון של הילד בהתאם לגילו, אולם הם לעיתים שוכחים כי הארון אותו הם רוכשים אמור לשרת אותו למשך מספר שנים רבות, גם במהלך התבגרותו. על כן, בחרו בעיצוב קלאסי מנצח אשר יתאים למספר שנים רב. מעוניינים לקבל פרטים נוספים? היכנסו עוד היום לאתר של חברת בול עץ, החברה המובילה כיום בתחום ארונות לילדים ותוכלו לרכוש באמצעות צוות המומחים של החברה ארון מושלם אשר יתאים בדיוק לצרכים של הילד, כעת ובעתיד. למידע נוסף היכנסו לכתובת https://booletz.co.il/ארונות/ארונות-לחדר-ילדים-ונוער או צרו קשר במספר 073-3718610.
מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום