חורף או קיץ: בחנו את עצמכם איזה עונה אתם

תוכן עניינים

האם עונה מסוימת בשנה מושכת אותך יותר מאחרות?

יש אנשים שאוהבים את הימים הארוכים והחמים של הקיץ, בעוד שאחרים מתענגים בימים הצוננים יותר של הסתיו.

מדוע עונה אחת אהובה עלינו יותר מהאחרות?

האם פסיכולוגיה יכולה להסביר את העדפותינו העונתיות?

 

מה העונה האהובה עליך אומרת עליך

טמפרטורות ורמות האור עשויות למלא תפקיד בקביעת איזו עונה אתה הכי אוהב, אבל האם העדפותיך האישיות יכולות גם לחשוף משהו באישיותך הבסיסית? להלן מספר נטיות אפשריות שהעונה החביבה עליך עשויה להראות עליך.

 

אביב

בחלקים מסוימים של העולם, האביב הוא כאשר ימי החורף הקצרים והחשוכים מפנים את מקומם לטמפרטורות מתחממות ומרחבים חיצוניים ירוקים יותר.

אם האביב הוא העונה האהובה עליך, ייתכן שתשתוקק לחוויות חדשות, ועונת האביב מציעה את הסיכוי לחידוש שאתה זקוק לו אחרי חורף ארוך וקר.

 

קיץ

באזורים רבים בעולם הקיץ עוסק בימים ארוכים יותר, חמים, ובהירים יותר. אם הקיץ הוא הזמן האהוב עליך בשנה, יכול להיות שאתה אוהב לצאת ולחיות אורח חיים פעיל.

חודשי הקיץ החמים הם זמן לטייל וליהנות בחיק הטבע. אתה בטח נוטה להיות בצד היותר פעיל, המוחצן, ואנשים סביר להניח שיתארו אתך כאופטימי, נעים ואסרטיבי.

 

סתיו

בעוד שבחלקים בעולם נוטים לחשוב על האביב כעונת ההתחדשות, הסתיו הוא גם זמן טוב מאוד להתחלה חדשה. הצבעים הכתומים התוססים ומזג האוויר הקריר יותר של הסתיו מושכים את הרצון המתמיד שלך לשינוי. החגים הקרובים מעוררים השראה אצל רבים לבחון את השנה שעברה ולעשות תכניות לשנה הבאה.

 

חורף

אם אתה מחשיב את חודשי החורף הצוננים כעונה האהובה עליך מכול, יכול להיות שאתה נוטה להיות קצת אדם יותר סגור, ביתי מופנם.

לבישת סוודר חם והתכרבלות על הספה עם משקה חם כדי להימלט מהקור כנראה נשמעים לך כמו תכנית נהדרת לבלות אחר צהרים.

 

לסיכום

שינויים עונתיים באור ובטמפרטורה יכולים למלא תפקיד חשוב באופן בו אנו חושבים, מרגישים ומתנהגים.

עם זאת חשוב לזכור כי העדפותינו האינדיבידואליות עשויות להיות מושפעות ממגוון רחב של גורמים, כולל החוויות שלנו.

אם בילדותכם נהגתם ליהנות ולשחק הרבה בחוץ בחודשי הקיץ ויש לכם זיכרונות נעימים מעונת הקיץ, אז יתכן שסביר יותר שתאהבו גם את הקיץ כמבוגרים.

אם נהגתם בילדותכם לבלות את החורף בחיק המשפחה ולצפות בסרטים במיטה כשבחוץ יורד גשם כנראה שתעדיפו את החורף.

חשוב לזכור שאין זה אומר שאתם חייבים לבחור עונה אחת אהובה. היום יש הרבה דרכים להנות מהעונות השונות שאנחנו פחות מתחברים אליהם. אלו מכם שלא אוהבים את הקיץ יכולים להתנסות בחוויות ייחודיות של הקיץ כמו קמפינג, ים או אפילו גינון.

אלו מכם שלא אוהבים את החורף יכולים לגלות בעזרת סגירת חורף למרפסת שאפשר להנות גם מהמראה והקולות של הגשם גם כשאתם חמים ויבשים ואף לראות בזה משהו מרגיע.

העדפותינו, כולל אלה לתקופות מסוימות של השנה, מורכבות ומושפעות ככל הנראה על ידי מגוון רחב של גורמים, חוויות ואינטראקציות.

 

שדה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום