מה חשוב לדעת לפני שקונים מטבח חדש?

תוכן עניינים

יש אנשים שמבצעים רכישה אקראית של מטבח תוך התמקדות בעיצוב הכללי בלבד. מדריך זה עולה לרשת כדי להפחית את הבחירות השגויות הללו ולאפשר לכם, הגולשים, להכיר בכל הטיפים החיוניים שיובילו לבחירה מושלמת. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתבחרו במטבח שישמש אתכם על הצד הטוב ביותר.  

 

לכל אחד יש צורך אחר

רכישה של מטבח חדש מתרחשת בדרך כלל בעקבות 2 סיבות:

 1. כדי לרענן את המטבח בעל המראה המיושן
 2. בשביל לעצב את המטבח באופן יעיל שיאפשר עבודה נוחה

בחרנו להדגיש את עובדה זו, כדי להזכיר שתצטרכו לבחור במטבח שיהיה לא רק מעוצב, אלא גם תואם לצרכים שלכם. הרי החלטתם לקנות מטבח חדש, משום שהמטבח הנוכחי לא התאים מסיבה כלשהי. אם אתם רוצים לבצע בחירה נכונה, עליכם לכתוב רשימה מסודרת שתרכז את הדברים שיקלו על ההתנהלות במטבח, לדוגמא:

 • שימוש במשטחי עבודה גדולים
 • הוספה של מגירות נשלפות
 • בחירה בדלתות למגירות עם טריקה שקטה ועוד

לכל אחד יש צורך אחר 

עליכם להכיר במטבחים המומלצים ביותר

בירור קצר ברחבי הרשת אחר מטבחים, יגלה לכם שיש היצע עצום של דגמים. אתם צריכים להיות בטוחים בכך שתבחרו במטבח שעשוי מחומרים איכותיים. שכן, זה ישמש אתכם לאורך זמן. כדי שזה יקרה, עליכם לקרוא חוות דעת שנכתבו בלשונית הביקורות של גוגל אודות חברות שמספקות מטבחים מומלצים. כך תוכלו לקבל מידע מהימן מצד לקוחות מרוצים שמחזיקים במטבחים אלה מזה שנים רבות.

 

תשימו לב לפרטים הקטנים

רבים מאתנו מסתכלים על הנראות הכללית של המטבח, מבלי לשים לב לפרטים הקטנים שמתגלים בסופו של דבר כחשובים. נסביר שעליכם לשים דגש על הדברים הבאים:

 • בחירה נכונה במוצרי פרזול, הם אמנם קטנים, אך נראים לעין
 • הצבת ארונות צפים בגובה שלא מצריך שימוש בשרפרף
 • מיקום אסטרטגי של אביזרי תאורה (מעל משטחי עבודה, בקרבת התנור ועוד)

 

תערכו מדידות קפדניות

עליכם לבצע מדידות בחלל שבו המטבח יוצב מ – 2 סיבות. הראשונה, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שהמטבח שתרכשו בסופו של דבר יהיה תואם ב – 100% לחלל הקיים. הסיבה השנייה נוגעת להצבה נכונה של מוצרי החשמל שלכם. מדידות קפדניות יאפשרו לכם להציב את מוצרי החשמל הקיימים במשטחים השונים תוך התאמה מקסימלית. נסביר שלכל אחד מאתנו יש מוצרי חשמל בגדלים משתנים שצריכים למצוא את מקומם במטבח, לדוגמא:

 • על גבי השיש (מטהרי מים)
 • בין הארונות (מדיח כלים, מקרר)
 • בתוך הארונות (מיקסר, בלנדר וכו')

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן המדריך שריכז את הדברים שחשוב לדעת רגע לפני שקונים מטבח חדש לבית. כעת יש בידיכם את האינפורמציה החיונית, כך שתצטרכו ליישם את הנאמר לעיל באופן מדויק, כדי שתוכלו ליהנות ממטבח פונקציונלי ומעוצב שישמש אתכם לאורך תקופה ארוכה.

מִטְבָּח

מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום