קסמים וטריקים שגורמים לקהל להיות פעורי פה

תוכן עניינים

תחום הקוסמות הוא רחב מאוד. ישנם קוסמים למבוגרים וקוסמים לילדים, אמני חושים וקוראי מחשבות. התחום הוא רחב ואנשים רבים מתמקצעים בו, אבל ישנם קסמים וטריקים, שידוע כי ישאירו את הקהל שלכם פעורי פה ומופתעים בכל פעם מחדש. מהם הקסמים הטובים ביותר שאפשר למצוא? במאמר זה נציג לכם את 5 סוגי הקסמים הטובים ביותר

 

העלמות

סוג הקסם הראשון שישאיר אתכם פעורי פה, הוא העלמות. מדובר באומנות של העלמת דבר קיים, מהסביבה שלכם. זה טריק פופולרי מאוד, ובטוח שיצא לכם לראות קוסם או חובבן, מנסה להעלים מטבע ולהחזיר אותו. עדיין, ישנם קוסמים שיודעים להעלים חפצים גדולים יותר וחפצים שהקהל לובש או חובש, ככל שיותר גדול או קרוב לקהל, ככה זה יהיה מרגש יותר. מדובר בקסם שנחשב קסם 'קלוז אפ' בגלל שהוא מתנהל מאוד קרוב אל הצופה ולפעמים, אפילו בתוך כף ידו. הקסם דורש זריזות ומיומנות ידיים ובכל פעם מחדש יוצר אפקט של הפתעה וריגוש.

 

הופעות

הופעות הן הקסם ההפוך מהעלמות. אם קסם העלמה לוקח משהו קיים ומעלים אותו, קסם הופעה מביא חפץ יש מאין. קוסמים רבים יודעים לשלוף מתוך חפצים קיימים מוצרים אחרים, כמו למשל לשלוף יונה מתוך כובע או צעצועים מתוך דלי ריק. מי שמחפש הפעלה ליום הולדת, ייהנה לחלוטין מקסמי הופעות כיוון שניתן להשתמש בהם להגשת הפתעות לילדים. הקסם מנוגד לתפיסת המוח האנושי ולכן הוא יוצר התפעלות רבה בקרב הקהל, מילדים בני 5 ועד המבוגרים שבחבורה.

 

קסמי הרהור

סוג הקסם הבא שישאיר אתכם פעורי פה, הוא הסוג שגורם לכם להרהר בעובדות מדעיות או במציאות. קסמים בקטגוריה זו, יהיו למשל ריחוף באוויר, השהייה של חפץ באוויר, טלקינזיס וכו'. יש כיום דרכים רבות כדי לייצר את אפקט האשליה והריחוף כיוון שמדובר בטריק מאוד מעניין, שבכל פעם מחדש גורם לכם לתהות "כיצד זה ייתכן?".

 

קריאת מחשבות

קריאת מחשבות היא טריק שהפך קוסמים רבים למפורסמים. מדובר בהישג מרשים בתחום הראווה הפסיכולוגית, כיוון שמדובר ביכולת להבחין במודע או שלא, במחשבות ורגשות של אדם אחר העומד מולכם. תחום קריאת המחשבות נכנס תחת תחום הטלפתיה, שמוגדר כתפיסה על חושית. זאת, מכיוון שלא קיימים חושים שמאפשרים לנו לקרוא מחשבות של אחר, אך בביצוע טוב של הקסם, אתם תאמינו כי הדבר אפשרי. על כן, קוסם שיודע לבצע קריאת מחשבות יהיה מיומן ובעל ניסיון.

 

חדירה דרך חפצים

הקסם האחרון ממנו תופתעו כל פעם מחדש, הוא חדירה דרך חפצים. כאן, מדובר גם כן בטריק קלאסי, בו נדמה כי חפץ מוצק מצליח לעבור דרך חפץ מוצק אחר. כמובן, מבלי לפגוע בצורות החפצים. למשל כאשר אנחנו רואים קוסם מחבר בין שרשראות מתכת אחת לשנייה, על אף שאין להן פתחים, או לחלופין, כשאנחנו רואים מטבע שמוכנס לבקבוק פלסטיק סגור. גם הקסם הזה מתנגד לאינסטינקט הטבעי שלנו ולכן הוא משאיר אותנו מוקסמים בכל פעם מחדש.

קסמים וטריקים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום