תיקון גלקסי 8: כל המידע

תוכן עניינים

טלפון חכם מסוג גלקסי 8 משתייך לסדרת מכשירי הגלקסי שמייצרת חברת סמסונג – סדרת הטלפונים הסלולריים שנחשבת לנפוצה בעולם. כמו שאר מכשירי הסדרה, גם טלפון זה עובד בסביבת אנדרואיד וכולל מערכת הפעלה בקוד פתוח – מערכת שמאפשרת עריכה של שינויים הן בתוכנה והן בחומרה של המכשיר.

המשמעות היא שגלקסי 8 יש אלמנטים ייחודיים לו, אבל גם אלמנטים המשותפים לכל או לחלק מהמכשירים בסדרה למשל- מה שכמובן משפיע על אופן תיקון התקלות במכשיר זה:

  • בגלקסי 8 (כמו באחיו לסדרה) מערכת ההפעלה נחשבת לעקב האכילס של הטלפון כי היא המקור לתקלות רבות- מה שהופך את שוק חלקי החילוף ליחסית פרוץ.
  • בניגוד לשאר הטלפונים בסדרה לגלקסי 8 מסך קעור, כך שהחלפתו נחשבת למורכבת במיוחד.
  • בגלקסי 8 כמו בגלקסי 7 שקע הטעינה אינו חלק מלוח האם של הטלפון

הבעיות הנפוצות בגלקסי 8 הן שתיים: בעיות בתחום ההטענה ובעיות בתחום העמידות של המכשיר בפני מים. לפניכם הדרכים המרכזיות לפתרון בעיות אלו.

מכשיר נייד

בעיות בתחום ההטענה

רוב הבעיות בתחום ההטענה של גלקסי 8 נובעות משימוש לא נכון במטען, למשל משיכה, קיפול או בלאי של כבל הטעינה כתוצאה ממשחק, חדירה של מים לשקע ההטענה, הכנסה בכוח של המטען, דיבור או משחק בטלפון בזמן הטענה ועוד.

תיקון בעיות אלו מצריך עבודה מקצועית ומורכבת (בגלל שכאמור במכשיר זה שקע הטעינה אינו חלק מלוח האם ) במעבדת תיקונים שכוללת שתי פעולות: הסרה של השקע התקול והלחמה של שקע הטענה חדש.

בעיות עמידות למים

גלקסי 8 נחשב עמיד למים יותר מאחיו לסדרת הגלקסי, אבל החסינות שלו נעשית לפי תקן IP68. תקן זה אמנם נחשב מחמיר, אבל הוא מאפשר כניסה לעומק של 1.5 מטר למשך חצי שעה בלבד. מעבר לעומק ולזמן זה חשיפה למים מסכנת את המכשיר בקורוזיה ובבעיות שונות.

למשל, שריפת רכיבים פנימיים, שריפה של הסוללה, של שקע הטעינה ושל שקע האוזנייה וכן חדירת מים למעגל הטעינה ולמערכת האודיו – כל אלו נחשבות לבעיות שתיקונן נחשב למורכב במיוחד. לכן, בכל מגע של הטלפון עם מים מומלץ לכבות אותו באופן מידי, להוציא את הסוללה ולגשת למעבדת תיקונים.

תיקון תקלות בגלקסי 8

כאמור, שתי התקלות הנפוצות בגלקסי 8 מצריכות טיפול מקצועי באמצעות מעבדת תיקונים. עם זאת, כיום יש אפשרות נוספת שמאפשרת תיקון תקלות במכשיר זה תוך כדי חסכון בזמן ובכסף. אפשרות זו היא קריאה למעבדת שירות ניידת בשם mobilab שפועלת בכל רחבי הארץ.

קריאת השירות מזניקה טכנאי מיומן לכל מקום לפי בחירתכם, כך שאתם נהנים מתיקון איכותי כל יום בשעות 08:45-18:30. יתרה מזאת – אתם יכולים ליהנות מתיקון של בעיות שונות בקריאת שירות אחת למשל: לתקן מסוך תקול בגלקסי 8 ולהחליף את הסוללה בו זמנית.

לפרטים נוספים: https://www.dira-deal.co.il

מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום