3 אביזרים אורתופדיים שיעזרו לכם למנוע כאבים

תוכן עניינים

חווים כאבים במפרקים? אולי כאבי שרירים? מדובר במצב מתסכל עבור רבים. לעיתים, כשתוקפים אותנו הכאבים האלו, אנחנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים. אנחנו לא יודעים מה לעשות כדי להקל על הכאב. כמובן שיש את האפשרות ללכת לרופא אורתופד כדי שיאבחן מה מקור הכאב ויציע טיפול הולם, אבל הבעיה היא, שלא תמיד יש תור זמין לרופא.

לפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו ממתינים במשך כמה ימים ובמקרים מסוימים אף כמה שבועות כדי לשמוע את חוות דעתו של הרופא. דעו שיש אביזרים אורתופדים זמינים ולא יקרים שיוכלו לסייע לכם בהקלת הכאבים באופן כמעט מידי. אספנו עבורכם כמה מהאביזרים האלה:

 

תחבושת מובנת תומכת

ישנן תחבושות מובנות תומכות לאזורים שונים בגוף. למפרקי כפות הידיים, לברכיים, לעקבים ועוד. עליכם לגשת לחנות הפארם או לבית המרקחת הקרוב לביתכם, שם תוכלו למצוא מגוון רחב של התחבושות הללו.

היתרון בתחבושות הללו הוא שצריך רק להלביש אותן על האזור הכאוב, אין מדובר בתחבושת שצריך ללפף סביב המקום (התעסקות מיותרת, במיוחד אם אתם חווים גם כאבים במפרק כף היד). שימו לב שיש תחבושות שמכילות סיליקון, הן נוחות לשימוש והסיליקון עוטף את האזור הכואב וגורם לתחושה נעימה.

סד אורתופדי

למקרה שאתם סובלים מהלגוס ולגוס בכפות הרגליים, ייתכן שאתם חווים כאב בעקבות חיכוך של העצם עם הנעל. כדי להקל על הכאב ולמנוע החמרה של המצב, כדאי לעשות שימוש בסד אורתופדי שמותאם לכף הרגל.
כמובן שבמידה ומדובר בשתי כפות הרגליים, מומלץ לרכוש שני סדים.

את הסדים מלבישים על העצם הבולטת בשעות הערב כשאתם בבית בזמן מנוחה ונשארים איתם עליכם עד שעות הבוקר. לאחר שתטפלו בהלגוס ולגוס מספר פעמים, תוכלו לחוות כי הסד אכן מקל ומסייע בהפחתת הכאב.

 

מדרסים

לאלו מכם הסובלים בתדירות גבוהה מכאבים בכפות הרגליים, תשמחו לדעת שיש לכך פתרון יעיל שיכול לסייע לכם לטווח ארוך. כדי להגיע למצב של  טיפול בכאבים בכף הרגל, אתם צריכים להתאים לעצמכם מדרסים איכותיים.
במקרה זה אנחנו ממליצים שלא לקנות את המדרסים שיש בבית המרקחת או ברשתות הפארם, מכיוון שאלו מתאימים לשימוש חד פעמי עד שתראו רופא.

אם מדובר בכאבים שתוקפים אתכם באופן יום יומי, כדאי להקדים תרופה למכה ולרכוש מדרסים מחומרים איכותיים אצל מומחה שמבין בכפות רגליים. אתם צריכים מדרסים טובים, כאלו שיחזיקו את כף הרגל שלכם יציבה ויפחיתו את הכאב במהירות, כך שתוכלו להמתין לתור שנקבע לכם לרופא כשאתם נינוחים יחסית.

בכל זאת, כפות הרגליים שלנו אחראיות על היציבות של הגוף שלנו, חשוב שנדאג להן בהתאם כדי למנוע החמרה במצב. עד כאן הבאנו לכם שלושה אביזרים אורתופדיים שיסייעו לכם למנוע כאב, אנחנו מאחלים לכם החלמה מהירה.

אביזרים אורטופדיים

מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום