3  טיפים לבחירת סוכנות רכב

תוכן עניינים

מעוניינים לרכוש רכב חדש? ודאי תצטרכו לפנות לאחת מסוכנויות הרכב הקרובות לביתכם על מנת לבצע רכישה של רכב חלומותיכם! אז אם גם אתם נמצאים בתחילתו של הליך החיפוש, כדאי לכם לשמוע על 3 טיפים שיעזרו לכם למצוא את הסוכנות הטובה ביותר לרכישת רכב חלומותיכם!

 

חפשו סוכנות עם רכבים במצב טוב

סוכנויות רכב נפוצות במקומות נרחבים בארץ. כך למשל, קיימות סוכנויות רכב בירושלים, בתל אביב ובערים נוספות בארץ. עם זאת, חשוב שתשימו לב למצב הרכבים המצויים באותה סוכנות. כך למשל, במידה ומדובר בסוכנות שמציעה למכירה רכבים יד שנייה, רצוי לוודא מהי כמות הקילומטראז' שעברו הרכבים לאורך השנים.

כדאי לשים לב כי ממוצע סביר של קילומטראז' נע בין 20,000 – 15,000 בשנה. בטווחים אלו לא אמורה להיות ירידת ערך של הרכב אך ממוצע גבוה מזה עלול לגרום לירידת ערך של כ- 5-10% באופן המותאם לקילומטראז' שנסעה המכונית משנת הייצור ועד למועד המכירה. כמו כן, מומלץ לוודא מהו גיל הרכב.

שימו לב שירידת ערך של רכבים הוא בממוצע 11-19% בהתאם למחירון המשוקלל. יש לקחת בחשבון גם את העובדה שתאריך העלייה לכביש הנרשם ברישיון הוא לעיתים לא מדויק. רכבים חדשים "מעלים אבק" במשך חודשים וערכם בזמן הזה יורד. לכן חשוב מאוד לוודא מהו גיל ברכב לפני הרכישה כדי לחסוך זמן וכסף.

 

וודאו אילו אפשרויות מציעה סוכנות הרכב שלכם

במידה ואתם מעוניינים לקנות את רכב חלומותיכם אבל חוששים מגובה הסכום הנדרש עבור כך, כדאי לכם לברר לגבי אפשרויות המימון שמציעות סוכנויות הרכב. כך למשל, קאריזמה מוטורס הינה סוכנות רכב אמינה ומקצועית שתוכל להציע לכם מימון מלא או חלקי לרכב בתנאים נוחים והוגנים.

היתרון הבולט בקבלת מימון מסוכנות רכב ביחס לקבלת הלוואה מהבנק הוא שמדובר בהליך קל ופשוט. בניגוד להלוואה שנעשית על ידי הבנק, רכישת אוטו במימון מלא אינה דורשת הליך הוכחות מורכב המלוה בניירות רבים ומסמכים. כך תוכלו לקבל את המימון באופן קל ומהיר שיאפשר לרכוש את הרכב עוד באותו היום מהסוכנות.

 

חפשו את הסוכנות המשתלמת ביותר

סקר שוק הוא צעד נכון וחכם כלכלית באשר לכל תחום בחיים. משום כך, מומלץ לבצע סקר שוק והשוואת מחירים בין כל סוכנויות הרכב כדי לוודא שמצאתם את הרכב שתמיד חלמתם עליו במצב הטוב ביותר ובמחיר המשתלם ביותר.

זכרו כי סוכנויות המציעות רכבים במחיר נמוך מידי עלולים למכור לכם מכוניות משומשות בעלות נזקי שימוש ולכן חשוב לוודא מה ההיסטוריה של הרכב, מה מצבו הנוכחי מבחינת קילומטראז' ואבזור ובהתאם לבצע את הקנייה המשתלמת ביותר.

 

לסיכום,

רכישת רכב הינה משימה לא פשוטה ומורכבת הכרוכה בהוצאות כלכליות ענפות. משום כך, חשוב שתבחרו את סוכנות הרכב המתאימה לכם ביותר שתציע את התנאים המשתלמים והנוחים ביותר עבורכם.

קניית רכב חדש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום