4 דברים שלא ידעתם על המשחק האהוב

תוכן עניינים

פוקר הוא המשחק האהוב על כולנו – מדובר במשחק חברתי ומלא אדרנלין, שנדרשת בו אסטרטגיה משמעותית אם אתם מעוניינים לנצח ולא רק להפסיד את הכסף שלכם ולפרוש בסיבובים הראשונים. למעשה, אנשים אשר מפתחים מקצועיות במשחק זה יכולים להרוויח מיליוני דולרים בשנה, כאשר השיא של המשחק הוא אליפות העולם בפוקר, אשר הזוכה בה עשוי לקבל מעל 10 מיליון דולר. אנחנו כאן כדי לספר לכם קצת אנקדוטות שלא ידעתם על המשחק האהוב והמופלא הזה. 

 

פוקר הוא משחק עתיק יומין

הרבה אנשים חושבים שהפוקר הוא תולדה לא ישנה, אשר החלה במערב הפרוע. מחשבה מוטעית זו נובעת מכך שהרבה מאיתנו נחשפנו לפוקר לראשונה במסגרת סרטי המערב הפרוע בהם רואים אדם מתפרץ לחדר בו כולם שקועים במשחק פוקר אינטנסיבי, אך למעשה לא כך הדבר ומדובר במשחק ישן בהרבה.

מספר לא מבוטל של היסטוריונים מאמינים כי פוקר החל בסין של המאה ה-10, שם הוא התפתח ממשחק שנקרא "As-Nas" והומצא בפרס. יתרה מכך, מאמינים כי בהתחלה השתמשו בחפיסת קלפים שהכילה רק 20 קלפים. רק מאוחר יותר, בשנות ה-1800, נכנסה למשחק חפיסת 52 קלפים, כפי שאנחנו מכירים היום. הדבר נראה לנו רחוק במיוחד מכיוון שניתן למצוא אותו באמצעים מקוונים ואתרים שונים כגון סוכן 7xl פוקר.

משחק מועדף

יש מעל 100 גרסאות לפוקר

לרוב, כאשר מדברים על פוקר, לרוב מדברים על אחד מכמה וריאציות של המשחק, כאשר הכי מוכרת מבניהן זו הווריאציה שנקראת טקסס הולדם. לצידה, קיימים סוגים מוכרים נוספים כמו Pot Limit Omaha, ו-Seven Card Stud. עם זאת, ממחקר מעמיק נראה כי קיימים יותר מ-100 סוגים שונים של פוקר. עם זאת, מן הסתם שרובם אינם כה פופולריים.

 

מרבית שחקני הפוקר מפסידים כסף

יש נטייה אנושית לחשוב שאנחנו הכי טובים בדבר שאנחנו עושים, וכך אנשים נוטים לחשוב כי הם מאד טובים בפוקר. עם זאת, ישנם מחקרים רבים שמראים כי מרבית השחקנים אשר משחקים בכל הווריאציות של הפוקר למעשה מפסידים כסף. אם חושבים על זה, הדבר הגיוני מכיוון שפוקר כולל מרכיב מיומנות חשוב.

בפועל, רק אותם שחקנים שלוקחים את הזמן, לומדים המון על אסטרטגיות ומיישמים כישלונות שלהם ושל אחרים, יכולים לשגשג בטווח הארוך. עם זאת, גם שחקנים שמפסידים כסף במאזן הכולל ימשיכו לשחק. זאת, לאור האמור לעיל, במסגרתו מכיוון שלאנשים יש נטייה להרגיש שהם טובים במה שהם עושים וכן הם אכן מדי פעם זוכים בסיבוב, הם ממשיכים לשחק והפסיד.

משחק מועדף

משחק הפוקר הארוך ביותר נמשך מעל 8 שנים

לאורך השנים היו מספר יחסית רב של משחקי פוקר שנמשכו לאורך זמן רב. עם זאת, אף משחק לא יכול להתחיל ולהתחרות בשיא שהחזיק המשחק שנערך בתיאטרון כלוב הציפורים בטומבסטון, אריזונה בשנים 1881-1889.

 

לסיכום

פוקר הוא אחד המשחקים האהובים על כולם ותמיד מעניין להבין שמעבר להיותו משחק כיפי, ניתן ללמוד עליו אנקדוטות מעניינות.

משחק מועדף

מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום