4 סיבות למה אסור לכם לארוז את הדירה בקרטונים יד שנייה

תוכן עניינים

עומדים לקראת הובלת דירה, אולי אפילו מספר משרדים? ככה או ככה, הובלות מצריכות תוכנית עבודה מסודרת על מנת למנוע כל מיני נזקים שונים. אם נוקטים בצעדים הנכונים, ההובלה הופכת יעילה ופשוטה יותר, מה שיצריך ממכם השקעה של פחות משאבים ואנרגיה. 

רגע לפני שמזמינים חברת הובלות אשר מספקת גם שירותי אריזת דירה או משרד, האם שקלתם לרכוש בעצמכם את חומרי האריזה ולארוז א הציוד? ישנה אפשרות כזאת, אין ספק שהיא גם חוסכת עלויות כלליות, אבל חשוב להביא בחשבון כמה פקטורים שונים. למשל, שימוש בקרטונים משומשים. בתוך כך, הנה כמה סיבות לכך שעדיף יהיה לרכוש קרטונים חדשים:

  1. עמידות: קרטונים ישנים כמובן פחות עמידים מאשר החדשים.
  2. עובש: קרטונים ישנים יכולים להצמיח עובש, בניגוד לחדשים.
  3. גיוון: רכישת קרטונים חדשים מאפשרת לבחור בין סוגים שונים של קופסאות אריזה.
  4. אי הידיעה: לא תמיד אפשר לדעת עבור מה קרטונים יד שנייה משמשים.

 

אילו סוגי קרטונים קיימים עבור מעבר דירה?

עבור אריזות למעבר דירה תוכלו למצוא מגוון די רחב של קרטונים, כאשר ישנם גם חומרי אריזה אשר מיועדים לאריזת חפצים כבדים או עדינים, שבירים וכולי. הקרטונים הנפוצים מיועדים בד"כ עבור אריזת בגדים וציוד קל משקל, בעוד כי קרטונים אחרים גם כוללים ידיות אחיזה.

כאשר ישנן ידיות אחיזה לקרטונים, סימן שהם מיועדים לציוד כבד יותר. ברוב המקרים, יהיו אלו קרטוני ארכיב אשר משמשים לא פעם עבור מעבר משרדים. יתרה מכך, ניתן גם לרכוש קופסאות קשיחות מסוגים שונים.

ריזות למעבר דירה

מוצרי אריזה נוספים יחד עם הקרטונים

בסופו של יום, סוגים של חומרי אריזה שישמשו אתכם, ישליכו ישירות על יעילות המעבר והאופי שלו. ללא חומרים לאריזת דירות, אתם צפויים לחוות כל מיני תקלות, שבירות חפצים וכאבי ראש שעדיף להימנע מהם. כמו כן, צריך לקחת בחשבון את העניין הבטיחותי.

מבחינה בטיחותית, ציוד אשר ארוז כמו שצריך הוא ציוד שבטיחותי יותר להוביל אותו. כאשר ציוד אינו ארוז, ממוגן או עטוף נכון, בקלות אפשר להיתקל בכל מיני פינות חדות וחפצים קשיחים. בדרך כלל, ההמלצה היא להשתמש בניילון מסוג "פצפצים" עבור אריזת ציוד מכל הסוגים.

 

איך להוזיל עלויות מעבר דירה?

תמיד ההמלצה תהיה השוואת מחירים, כדי להוזיל עלויות שירותים ומוצרים מכל הסוגים. ככה גם רלוונטי לגבי חברת הובלות, מוצרי וחומרי אריזה למעבר דירה כל היוצא בזאת. בעוד שבמקרים מסוימים ניתן לחסוך כמה שקלים על שירות או מוצר, במקרים אחרים גם מאות שקלים.

אפשר לערוך את כל ההשוואות האלו של שירותים ומוצרים באינטרנט, מה שאמור לקחת לכם לא יותר מכמה דקות בודדות וכמה קליקים. בפועל, לעיתים ניתן גם לחסוך 15% ומעלה על מוצר או שירות כזה ואחר.

ריזות למעבר דירה

מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום