5 ביטוחים שיחסכו לכם כסף

תוכן עניינים

יש לא מעט סוגי ביטוחים… לכל ביטוח ייעוד אחר. המטרה של כל הביטוחים היא משותפת: להעניק הגנה על כספי המבוטח. בסופו של דבר, ביטוח אמנם עולה פרמיה חודשית, אך הוא מונע מהמבוטח את הצורך לשלם מחיר יקר על מקרה ביטוחי אליו הוא חשוף. כאן סיקרנו עבורכם את הביטוחים שכדאי שתכירו אם אתם מעוניינים לחסוך כסף.

 

נתחיל בביטוחים מתחום הרכב:

 

ביטוח רכב ליום אחד

אם יש לכם רכב משפחתי ואחד מבני המשפחה הוא נהג חדש, הכללה שלו בביטוח הרכב, עלולה לייקר את מחיר הביטוח בצורה משמעותית. אם אתם יודעים שהוא לא ישתמש ברכב כל יום, אתם יכולים לרכוש ביטוח רכב ליום אחד לימים בהם המבוטח ינהג ברכב. כך מחיר הביטוח יפחת משמעותית ואתם תהנו משקט נפשי, תדעו שנג החדש מבוטח כנדרש.

 

ביטוח לפי קילומטר

יש לא מעט נהגים שלא משתמשים הרבה ברכב ובמקרה בו הרכב משמש לנסיעות קצרות ומעטות, ניתן לבטח אותו בביטוח לפי קילומטר. כך המבוטח נהנה מביטוח זול יותר בהתאם לרמת השימוש ברכב. חשוב לבדוק שאכן מדובר במספר קילומטראז' קטן כי כאשר מספר הקילומטראז' גבוה, ביטוח רכב רגיל יכול להיות עדיף…

 

ביטוח צד ג' ולא ביטוח מקיף

לא תמיד צריך לרכוש ביטוח מקיף כאשר רוכשים ביטוח רכב. ביטוח צד ג' הוא הביטוח המעניק כיסוי ביטוחי לרכב עצמו. כאשר מדובר ברכב ישן ששווי לא יקר, יתכן ומשתלם לרכוש ביטוח צד ג' בתוספת הכיסויים הנדרשים בהתאמה לנהג ואין צורך לרכוש ביטוח מקיף. זה יכול להיות גם במקרים בה םהרכב הוא רכב יוקרתי אך הוא שמור בחניה ואין סיכונים רבים נלווים.

 

נמשיך בביטוחים כלליים:

 

ביטוח תכולה

ביטוח תכולה מבטח את תכולת הדירה בהתאם לרצון המבוטח. זה יכול להיות ביטוח של ריהוט, מוצרי חשמל, תכשיטים וכו' וזה יכול להיות ביטוח של תכולה קיימת יקרה לבעליה. הביטוח מעניק כיסוי ביטוחי במקרה שהתכולה המבוטחת נפגעת בעקבות גניבה או אובדן. כך המבוטח חוסך כסף ואם נעלמה לו טבעת יקרה, הוא יקבל עליה פיצוי מהחברה המבטחת והוא לא יספוג נזק.

 

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות הוא הביטוח הבמשתלם0 ביותר וחשוב לרכוש אותו. אף אחד לא רוצה לחסוך בבריאות שלו. כאשר אדם נזקק לרופא או בדיקה מסוימת, הוא לא רוצה להימנע מטיפולים רק בגלל העלות הגבוהה הנלווית. כאשר יש למבוטח ביטוח בריאות פרטי, הוא יכול לפנות לרופא מומחה ולקבל על כך החזר.

הוא מקבל החזר עלויות, הוא יכול להשתמש בשירותי רפואה פרטית והכל מתוך רוגע. הוא ממשיך לשלם את הפרמיה החודשית וחברת הביטוח משלמת לו את העלויות של הרפואה הפרטית בה הוא נעזר.  אז כן, יש ביטוחים שחשוב להכיר כי בסופו של דבר הם חוסכים למבוטח לא מעט כסף.

ביטוח רכב ליום אחד

מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום