5 טיפים לבחירת ארונות אמבטיה

תוכן עניינים

ארונות אמבטיה הם חלק בלתי נפרד מהעיצוב של חדר הרחצה. בבחירה שלהם יש כמה פרמטרים שעליהם צריך לתת את הדעת, והם מה שיאפשר לנו בסופו של דבר להנות מארונות יעילים באמבטיה. אנחנו כאן כדי לספר לכם על אותם פרמטרים לבחירת ארון. 

 

1. עיצוב

העיצוב של הארונות הוא הדבר הראשון שעליו צריך להסתכל. העיצוב של הארונות יקבע במידה רבה את העיצוב של האמבטיה שלכם, ולכן חישבו היטב מה העיצוב שעליו אתם רוצים ללכת. כיום אתם יכולים לקנות ארונות אמבטיה תלויים, שתופסים פחות מקום, ומשאירים את החלל שלכם פנוי יותר. ארונות מקלחת מעוצבים מאפשרים לכם להנות מחלל אחסון שגם מפאר את האמבטיה.

עיצוב

יצרן וספק

הדבר השני שעליו יש לתת את הדעת הוא היצרן והספק של הארון. כיום לא מעט חברות מציעות לכם ארונות אמבטיה וחשוב שתדעו מי החברה הנכונה לקנות ממנה את המוצר הזה. ארון אמבטיה הוא אחד הפריטים החשובים ביותר בבית, ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לקנות אותו מחברה לא איכותית. חפשו המלצות על ארון או על חברה כדי להיות רגועים עם הבחירה שלכם.

 

גודל

הגודל של הארון הוא כנראה הנתון החשוב ביותר. עליכם להקפיד שמצד אחד הארון יהיה גדול דיו על מנת להכיל את כל הציוד שאתם רוצים שיהיה מאוחסן בו. מנגד, בדרך כלל באמבטיה יש אילוצי מקום, ובבחירה של ארון חשוב לזכור אותם כדי לא     למצוא את עצמכם עם ארון שתופס את כל השטח של האמבטיה.

גודל

חומר

החומר שממנו הארון עשוי גם הוא משהו שצריך לתת עליו את הדעת. האמבטיה היא מקום עם הרבה מאוד לחות, מה שאומר שהארון שלכם חייב להיות מחומר שלא נפגע מלחות. לעיתים ניתן להתגבר על פגיעה מלחות בעזרת צביעה, אולם חשוב      לבדוק את האפשרות הזו מבעוד מועד. כמובן שבהקשר הזה ארון זכוכית פותר לכם את הבעיה כיון שהיא עמידה למים.

 

חלוקה פנימית

לפני שבוחרים ארון אנחנו נוטים לא פעם להסתכל רק על החלק החיצוני של הארון, הדלתות והגודל שלו. בבחירה של ארון אמבטיה חשוב להסתכל גם על החלוקה הפנימית של הארון, לאור העובדה שהארון הזה הולך להכיל לא מעט ציוד. הציוד שיש באמבטיה בדרך כלל אינו גדול במיוחד, ולכן סביר להניח שדווקא ארון עם מספר מדפים הוא מה שאתם צריכים עבור האמבטיה שלכם.

 

לסיכום

בחירה של ארונות אמבטיה היא משימה מאתגרת, במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתם עושים את זה. הדבר הראשון הוא לבדוק שהארון באמת בגודל מתאים כך שמצד אחד הוא יכול להיכנס אל האמבטיה שלכם, אך מצד שני גם שיש בו מספיק מקום עבור כל הציוד שלכם. בחירה נכונה של ארונות אמבטיה תאפשר לכם להנות מאמבטיה מעוצבת ומסודרת עם מקום לכל הציוד שלכם.

5 טיפים לבחירת ארונות אמבטיה

מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום