5 טיפים להוספת טאצ’ אישי לבית

תוכן עניינים

הבית הוא המקום הכי פרטי ואישי, בו אנחנו מבלים את מרבית השעות ביום. כדי ליצור חלל מזמין שנותן תחושה טובה כששוהים בו, כדאי להוסיף טאצ' אישי לבית, וכך ליצור עיצוב שמותאם בדיוק עבורכם. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בשלל דרכים וצורות, החל בצבעי הרהיטים שבוחרים ועד לחפצים נוספים שנחמד יהיה למקם בבית. בכל בית יש איזשהו טוויסט מעניין, במודע או שלא במודע, ההופך אותו לייחודי ונוסטלגי. גם אתם רוצים להרגיש במקום הכי טבעי בעולם כשאתם נמצאים בבית שלכם? לפניכם 5 טיפים להוספת טאצ' אישי לבית.

 

התרפקות נוסטלגית – תמונות בכל מקום

ישנם שני סוגים של תמונות, אשר יכולים להעשיר פלאים ולייחד עד מאוד את הבית שלכם:

  1. ציורים והדפסים אומנותיים – אומנות יכולה להיות מאוד מרגשת ומעצימה. מאחורי כל ציור יש איזשהו אפיון שנוגע לאמן שצייר אותו, עמו מזדהים המתבוננים. ציורים עוצמתיים שהתחברתם אליהם, בין אם ברמה הרגשית ובין אם ברמה האומנותית, יוסיפו לבית שלכם טאצ' אישי מדהים.
  2. תצלומים אישיים – תצלומים שלכם במקומות יפים וסימבוליים, תצלומים עם המשפחה מאירועים משמחים ותמונות עם חברים ברגעים חשובים. כל תמונה שהיא שמסמלת עבורכם אושר והנאה, תוכלו לפתח אותה ולתלות על מסגרת\ להטביע על בלוק, ולתלות על הקיר בבית.

 

כריות מעוצבות ושטיחים ארוגים

הטיפ הזה מיועד לחובבי הבדים הסרוגים והססגוניים, אשר מה שמאפיין את הלוק שלהם זה צבעים עזים ושובבים. את הכריות הסרוגות ניתן להניח על גבי רהיטים כמו מיטה, סלון או כורסה בבית, ואת השטיחים תחתם. אגב, גם אם אתם לא אוהבים צבעים עזים במיוחד, תוכלו לבחור בצבעים פשוטים ובעיצוב מינימליסטי, ועדיין להדגיש את הטאצ' שלכם.

 

הצגת החפצים הקיימים בבית

לכל אחד מאיתנו יש חפצים אישיים, אוספים נוסטלגיים, מתנות ועוד. כל אחד מאלו שמור אצלנו לרוב במגירה, ואנחנו שוכחים מקיומם. הפריטים הייחודיים הללו הם חלק מאיתנו ומהדרך שעברנו, הם סימבוליים לדברים ולתקופות, וגם דרך נהדרת להביא את האישיות שלנו לידי ביטוי בעיצוב. לכן, תנו לחפצים הללו מקום מחוץ למגירה ולרהיטים השונים בבית.

 

"זה לא מהארץ בכלל, זה מחו"ל"

ודאי נתקלתם לפחות פעם אחת בסיטואציה בה שאלתם מישהו על פריט שלו שאהבתם, והוא השיב לכם שזה מחו"ל. ובכן, נסיעה לחו"ל היא ההזדמנות שלכם לרכוש את מה שלכולם אין. כחלק מזה, תוכלו למצוא גם פריטים ייחודיים ואותנטיים לבית, ולהביא אותם ארצה לביתכם. כך תוכלו לרכוש משהו שמייחד אתכם ואת המסע, וכן להיזכר כל פעם בחוויה האישית שלכם בנסיעה.

 

הוספת צמחים לבית

צמחים משרים בבית תחושה של חיות וצמיחה. הצמחים הפופולריים ביותר בגזרת הבית הם צמחים ירוקים ופרחים. הוספה שלהם בבית תביא לתחושה של טבע ונוכחות, ותהנו ממראה פראי וירוק למדי.

צילום

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מידע נוסף
ראייה ממוחשבת בתעשיית הרכב

בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים מודפסים עם מצלמה חכמה תלת ממדית חוסכת זמן ומגבירה את הפרודוקטיביות. בדיקת איכות אופטית של פינים בלוח מעגלים

גן לאירוע השקה

פלה בידכם הזכות לארגן את אירוע ההשקה הבא שלכם? מעולה, שכן המחמאות בהמשך תזרומנה רק אליכם. ארגון של אירועים כולל ואפשר להגיד שמתחיל בבחירת מקום